TARIMSAL SULAMA SİSTEMLERİ

  • SÜRÜCÜLER
  • SOLAR POMPALAR

Tarımsal Sulama Sistemleri Kurulurken Doğru Analiz ile Müşterinin İhtiyacına göre Uygulama Yöntemleri Vardır :

Hali Hazırda Elektrik Bağlantısı olan tüketiciler için ve Elektrik Aboneliği olmayan ihtiyaç sahiplerine yönelik bir çok farklı modellemiz mevcuttur. Onlarca yapmış olduğumuz kurulumlar ile Sulama Yapmak İsteyen Müşterilerimizin yüzlerini güldürmekteyiz.

1- On-Grid Sistemler. Mevcut Arazi Uygulamaları ile aynı prosedüre sahiptir. Arazi üzerine ilgili dağıtım şirketine yapılacak başvurular ile izinler alınır. Bağlantı Anlaşmasına Çağrı Mektubu ile Tüketilecek enerji üretilebilir. Sulama yapılmayan dönemler için ve fazla üretilen enerji devlete satılır.

2- Mevcut Pompanızı Sürücü ve Panel ile çalıştırabilir, akşam sulama olması durumunda şebeke elektriği kullanılabilecek sistem uygulamaları yapmaktayız.

3- Elektrik Aboneliğiniz Yok ise, gündüz sulama yapacak iseniz, yine özel tasarımlarımız ile ihtiyacına göre aküsüz daha uygun maliyetli, kaliteli sistem tasarımlarımız ve uygulamalarımız mevcuttur.

4- Tarımsal Sulama alanında kesin çözüm sunuyoruz. Elektrik şebekesi olmayan yerlerde sulama işini yapacağınız elektrik enerjisi için muhakkak merkezimiz ile iletişime geçiniz. elektrik getirme maliyetlerine ve aylık-sezonluk fatura ödemelerine hiç gerek kalmaz. Eğer herhangi bir elektrik abonesi iseniz ödediğiniz fatura bedellerine kıyas ile 6-8 yıl içerisinde amortisman için kurulumu hemen yapabiliriz. Sondajınız yeni ise sulama alanınız ve su rezerviniz müsaitliğine göre DC özel pompalar veya AC Pompa ve Sürücüler ile ve istenilirse akülü sistemler ile sulama ihtiyaçlarınıza kesin çözümler sağlayabiliyoruz.